Кращі двері - кращі ціни - кращий сервіс
(067) 402-64-64(099) 044-02-04Передзвонити вам?

Про нас

Магазини "Двері Білорусії" в містах Ірпінь, Гостомель, Вишгород - це мережа офіційних салонів-представників однієї з найвідоміших в Україні фабрик з виробництва дверей.

Відкриваючи наш перший магазин у далекому 2009 році, ми не випадково зупинили свій вибір саме на цьому виробнику - вже на той час фірма зарекомендувала себе продукцією високої якості. Широкий асортиментний ряд, варіанти кольорового оформлення, фінішні покриття на будь-який смак та бюджет, а головне - висока якість по доступній ціні. Це все вигідно виділяло "Двері Білорусії" серед інших виробників дверей. Тому саме з цією фірмою ми розпочали свою роботу, плідно співпрацюючи вже близько 10 років. Як альтернативу, пропонуємо також двері таких відомих виробників, як "Папа Карло", "Rodos" по міжкімнатним дверям та "Redfort" по вхідним.

 

Цінова політика нашої мережі - на рівні роздрібних цін виробників, тобто купуючи двері в своєму місті ви не переплачуєте ні за товар, ні за доставку. Краще - поруч. Дуже часто ми пропонуємо різні акції, знижки, також надаєм знижки постійним клієнтам та знижки при об'ємних замовленнях.

В наших магазинах представлена велика виставка моделей дверей в різних дизайнерських стилях для того, щоб ви мали можливість побачити двері наочно - обрати, визначитись з коліром, приклавши свої оздоблювальні матеріали. Також пропонуємо, як супутній матеріал, фурнітуру для дверей - від бюджетних варіантів до дизайнерських італійських комплектів.

 

В наших магазинах працюють тільки досвідчені працівники. В нас немає постійного плину кадрів, при якому робота чітко не налаштована. Всі менеджери мають достатній досвід роботи, відмінно знають асортимент і з легкістю дадуть відповіді на всі ваші запитання. Всі майстри монтажу працюють в нашій команді майже від самого відкриття, це перевірені спеціалісти своєї справи. Окрім великого досвіду роботи, наші монтажники забезпечені дорогим професійним устаткуванням, тому ми впевнені у якості роботи наших спеціалістів та даємо гарантію на монтаж.

У нас доступний як готівковий так і безготівковий розрахунок, безкоштовний замір та доставка по регіону (на умовах акції).

У нас передбачено все для вдалої покупки! Купуючи двері в будь-якому з магазинів нашої мережі, ви гарантовано отримуєте кращу якість та кращий сервіс по кращим цінам! Все краще - поруч! 

@ 2018 Всі права захищені.