Кращі двері - кращі ціни - кращий сервіс
(067) 402-64-64(099) 044-02-04Передзвонити вам?

АКЦІЇ

ПРИВЕДИ СУСІДА! РАЗОМ ДЕШЕВШЕ!


Знижка на будь-які дверні полотна -5%!*


Умови отримання знижки:

При оформленні замовлення розраховується повна вартість дверних комплектів та сплачується, як і зазвичай, передоплата у розмірі 70% від загальної суми замовлення.

На період виготовлення та доставки дверей Вам надається час для того, щоб по Вашій рекомендації до нас звернулась людина для оформлення свого замовлення на двері. Одразу після цього Вам автоматично нараховується знижка 5% на полотна і суму доплати при отриманні дверей Ви вносите на 5% менше.

Людина, яка звернулась по Вашій рекомендації, отримує знижку 3% на дверні полотна та шанс збільшити її до 5% при виконанні умов цієї акції від себе!


Доставка та замір при замовленні від 5000грн – безкоштовно.


*Акція розповсюджується тільки на міжкімнатні двері ТМ "Двері Білорусії".

*Акція безстрокова та діє при оформленні замовлення в одному з наших магазинів або при замовленні з сайту.ЗАМІР ТА ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО!Купуючи двері в одному з наших магазинів, Ви отримуєте безкоштовний замір та доставку.


Доставляємо товар безкоштовно при замовленні від 5000 грн по містам Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Горенка, Стоянка. В інші населені пункти доставка зі знижкою.


Замір вартістю 150 грн включається у сумму замовлення. Це означає, що при здійсненні заміру, Ви оплачуєте 150 грн, які ми зпишемо з загальної вартості товарів, при оформленні замовлення у нас.

Акція безстрокова і діє при покупці дверей в одному з наших магазинів або при онлайн покупці на нашому сайті.Акції не сумуються з іншими акційними пропозиціями

@ 2018 Всі права захищені.