Кращі двері - кращі ціни - кращий сервіс
(067) 402-64-64(099) 044-02-04Передзвонити вам?

АКЦІЇСКИДКИ ПО ПАРТНЕРСКОЙ ПРОГРАММЕ С "VPK-GROUP"

                          

Акция действует для владельцев квартир в ЖК "Велесгард" в Вышгороде. 

Жителям указанного жилого комплекса предоставляем скидку 7% на межкомнатные дверные полотна ТМ "Двери Белоруссии" при предъявлении флаера* и при заказе доставки по адресу ЖК "Велесгард".

Приобрести двери на условиях акции возможно с 15.04.2019 по 15.07.2019 в салоне "Двери Белоруссии" по адресу

г.Вышгород, ул.Набережная, 2А, телефон (096) 304-64-64.


*Флаера распространяются в отделе продаж ЖК "Велесгард". При оформлении заказа флаер изымается.СКИДКИ ПО ПАРТНЕРСКОЙ ПРОГРАММЕ С "PROF-GROUP НЕДВИЖИМОСТЬ"


                       


Акция действует для владельцев квартир в ЖК "Французский бульвар" и ЖК "Борисо-Глебский" в Вышгороде. 

Жителям указанных жилых комплексов предоставляем скидку 7% на межкомнатные дверные полотна ТМ "Двери Белоруссии" при предъявлении флаера* и при заказе доставки по адресу ЖК "Французский бульвар" или ЖК "Борисо-Глебский".

Приобрести двери на условиях акции возможно с 15.04.2019 по 15.07.2019 в салоне "Двери Белоруссии" по адресу

г.Вышгород, ул.Набережная, 2А, телефон (096) 304-64-64.


*Флаера распространяются в отделе продаж ЖК "Французский бульвар" и ЖК "Борисо-Глебский". При оформлении заказа флаер изымается.
ПРИВЕДИ СУСІДА! РАЗОМ ДЕШЕВШЕ!


Знижка на будь-які дверні полотна -5%!*


Умови отримання знижки:

При оформленні замовлення розраховується повна вартість дверних комплектів та сплачується, як і зазвичай, передоплата у розмірі 70% від загальної суми замовлення.

На період виготовлення та доставки дверей Вам надається час для того, щоб по Вашій рекомендації до нас звернулась людина для оформлення свого замовлення на двері. Одразу після цього Вам автоматично нараховується знижка 5% на полотна і суму доплати при отриманні дверей Ви вносите на 5% менше.

Людина, яка звернулась по Вашій рекомендації, отримує знижку 3% на дверні полотна та шанс збільшити її до 5% при виконанні умов цієї акції від себе!


Доставка та замір при замовленні від 5000грн – безкоштовно.


*Акція розповсюджується тільки на міжкімнатні двері ТМ "Двері Білорусії".

*Акція безстрокова та діє при оформленні замовлення в одному з наших магазинів або при замовленні з сайту.ЗАМІР ТА ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНО!Купуючи двері в одному з наших магазинів, Ви отримуєте безкоштовний замір та доставку.


Доставляємо товар безкоштовно при замовленні від 5000 грн по містам Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Горенка, Стоянка. В інші населені пункти доставка зі знижкою.


Замір вартістю 150 грн включається у сумму замовлення. Це означає, що при здійсненні заміру, Ви оплачуєте 150 грн, які ми зпишемо з загальної вартості товарів, при оформленні замовлення у нас. При скасуванні замовлення з ініціативи покупця, вартість заміру не компенсується. 

Акція безстрокова і діє при покупці дверей в одному з наших магазинів або при онлайн покупці на нашому сайті.Акції не сумуються з іншими акційними пропозиціями

@ 2018 Всі права захищені.