З 8 по 12 серпня оновлення цін. Будь ласка, уточнюйте вартість у менеджерів. 
Кращі двері - кращі ціни - кращий сервіс

Про нас

Відкриваючи свій перший салон у далекому 2009 році, ми твердо стали на шлях успішного задоволення попиту на якісну дверну продукцію в Ірпінському регіоні. Тисячі встановлених дверей, безцінний досвід та найвища якість є запорукою багаторічної довіри клієнтів до нас.
Багато хто знає нашу мережу, як офіційного представника ТМ«Двері Білорусії». Саме з цим виробником ми розпочали становлення та розвиток нашої компанії. 
На даний час ми співпрацюємо з багатьма виробниками. Але тільки з перевіреними та найкращими, з виробниками-гарантами якості та своєчасності виконання своїх зобов’язань.
Предсталяємо ТМ 
«Rodos», «Папа Карло», «Korfad», «Leador», «Status», «Family Doors», «Brama», «Albero», «Двері Білорусії», «Straj», «Redfort», «Qdoors», «Fort», «Berez».

Ми реалізуємо виключно якісну, сертифіковану продукцію, виготовлену з екологічного матеріалу. 
Пропонуємо двері, наявні на складах та двері під індивідуальне виробництво – будь-якого розміру, конструктиву та дизайну.

Цінова політика нашої мережі - на рівні роздрібних цін виробників, тобто купуючи двері в наших салонах, Ви не переплачуєте ні за товар, ні за доставку. Краще - поруч. 
Також ми проводимо сезонні акції, надаємо знижки та заохочувальні бонуси постійним клієнтам.

В наших магазинах представлений великий асортимент виставочних моделей дверей в різних дизайнерських стилях. Це надає Вам змогу побачити двері наочно, а не тільки в каталогах та на сайті. Також пропонуємо, як супутній матеріал, фурнітуру для дверей - від бюджетних варіантів до дизайнерських італійських комплектів.

В наших магазинах працюють тільки досвідчені працівники. В нас немає постійного плину кадрів, при якому робота чітко не налаштована. Висока вірогідність того, що завітавши до нас сьогодні, Ви проконсультуєтесь у тих самих менеджерів, що і багато років тому, а двері встановить саме той супер-майстер, що вміло змонтував двері і минулого разу. Це говорить про те, що ми цінуємо наш колектив і вся наша команда працює віддано, налагоджено та з відточеною майстерністю. Всі менеджери мають багаторічний досвід роботи, відмінно знають асортимент і з легкістю дадуть відповіді на всі ваші запитання. Майстри монтажу також працюють в нашій команді майже від самого відкриття, це перевірені спеціалісти своєї справи. Окрім великого досвіду роботи, наші монтажники забезпечені дорогим професійним устаткуванням, тому ми впевнені у якості роботи наших спеціалістів та даємо гарантію на монтаж.

У нас доступний як готівковий так і безготівковий розрахунок, надаємо послуги по заміру та доставці.

У нас передбачено ВСЕ для вдалої покупки! Купуючи двері в будь-якому з магазинів нашої мережі, Ви гарантовано отримуєте кращу якість та кращий сервіс по кращим цінам! Все краще - поруч! 

@ 2020 Всі права захищені.